Arvan Blog

بلاگ

اتفاقات روزمره، اخبار مهم و دیگر مطالب ابر آروان

Open Categories
Close Categories
دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ

Date ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
Category خبر
Avatar هستی شهریزفر
Date ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
Category خبر

مسابقه‌ی ابربازی که برای تولید محصولات حوزه‌ی ابری است، با توجه به وضعیت کنونی، به‌جای برگزاری حضوری، به‌شکل آنلاین برگزار خواهد شد. دریافت جوایز نقدی و سرمایه‌گذاری روی تیم‌های برگزیده، حمایت‌های مالی و عرضه‌ی محصول به بازار از نتایج این مسابقه خواهد بود.

یزدان یزدی‌زاده؛ معمار اکوسیستم ابری آروان، درباره‌ی این مسابقه می‌گوید: «ابربازی رویدادی مسابقه‌محور با هدف تولید و توسعه‌ی محصولات ابری است که در آن با تشکیل تیم‌های کاری از بین داوطلبان برگزیده، با کمک دوره‌های آموزشی و راهنمایی مشاوران اکوسیستم فناوری کشور، قرار است براساس MVP خواسته شده و با در اختیار داشتن زیرساخت ابر آروان، هم‌چنین بهره‌مندی از تسهیلات فنی شرکای اجرایی مسابقه، محصولات متنوع ابری تولید شوند. این محصولات بیش‌تر به‌شکل SaaS و BPaaS خواهند بود.»

شرکت‌کنندگان در مسابقه‌ی ابربازی متخصصان حوزه‌های برنامه‌نویسی، مارکتنیگ، طراحی و توسعه‌ی کسب‌وکار هستند.

به گفته‌ی معمار اکوسیستم ابری آروان روند برگزاری این مسابقه‌ی آنلاین به قرار زیر است:‌

  • ارزیابی ثبت نام‌کنندگان با شرکت در چالش آنلاین؛ متخصصان کسب‌وکاری در تاریخ ۱۹ اردیبهشت و متخصصان فنی، در تاریخ ۲۶ اردیبهشت در قالب یک چالش آنلاین ارزیابی خواهند شد.
  • تیم‌سازی و انتخاب ایده؛ با توجه به نتیجه‌ی چالش، متخصصان برگزیده از تاریخ ۶ تا ۱۳ خرداد وارد پلتفرم آنلاین تیم‌سازی خواهند شد و با انتخاب ایده‌ی مورد علاقه‌شان اعضای تیم‌شان را انتخاب خواهند کرد.
  • تولید MVP؛ تیم‌های تشکیل شده، به‌مدت سه ماه از تاریخ ۱۵ خرداد تا ۲۰ شهریور فرصت دارند با در اختیار داشتن منابع زیرساختی از ابر آروان و پادیوم، در کنار آموزش‌ها و راهنمایی مشاوران، روی ایده‌ی مورد نظرشان کار کنند. در پایان این بخش، خروجی ایده‌ی هر تیم، با توجه به ویژگی‌های MVP هر محصول ارایه خواهد شد.
  • ارزیابی پروژه‌ها؛ از تاریخ ۱۵ تا ۳۰ شهریور، تیم داوری، تمامی پروژه‌ها را مطابق شاخص‌های استاندارد و از پیش تعریف‌شده، بررسی خواهند کرد.
  • اعلام نتایج و اهدای جوایز؛ جوایز این مسابقه در تاریخ ۳ مهر اهدا خواهد شد. سه تیم برتر این مسابقه در مجموع ۵۰۰ میلیون تومان جایزه‌ی نقدی و ۱۰ تیم برتر، از حمایت‌های مالی حامیان رویداد برخوردار می‌شوند.

یزدی‌زاده به ابعاد و پیچیدگی برگزاری چنین مسابقه‌ای و اهمیت خروجی این مسابقه به تولید محصولات ابری کاربردی که جای آن‌ها در بازار ایران خالی است، اشاره کرد و از حامیان اجرایی این مسابقه نام برد: «مجموعه‌ی شناسا در نقش شتاب‌دهنده و سرمایه‌گذار روی تیم‌های منتخب حضور دارد، تیم‌های رهنما کالج، کویرا و تسکولو همراهان اجرایی ما در برگزاری این رویداد خواهند بود. هم‌چنین بانک پاسارگاد، فناپ و دانشگاه خاتم حامی مالی این مسابقه هستند.»

براساس اطلاعات ثبت‌ نامی این رویداد، تاکنون بیش از هزار و پانصد داوطلب برای شرکت در این مسابقه اعلام آمادگی کرده‌اند.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به لغو
Comments نظرات
Avatar هدف نت ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
Reply پاسخ
سلام خوب ببینیم این الان چه جوری میشه ؟ یعنی تیمی دیگه نیست ؟ انفرادی شد ؟ بعد کلا باید چی کار کنیم داخل کوئرا ثبت نام کردیم ما
Reply Avatar هستی شهریزفر ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
درود دوست عزیز آزمون شرکت‌کنندگان کسب‌وکاری، در تاریخ ۱۹ اردیبهشت برگزار شد. آزمون شرکت‌کنندگان فنی هم ۲۶ اردیبهشت آزمون خواهد بود. مسابقه به‌شکل تیمی برگزار می‌شه، افراد هم‌تیمی‌هاشون رو انتخاب می‌کنن و تیم تشکیل می‌دن. اگر در ادامه پرسشی درباره‌ی ابربازی داشتید با این ایمیل در ارتباط باشید: abrbazi@arvancloud.com
Avatar احمد ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
Reply پاسخ
برای من پیامک اومد که یه لینکی برات ایمیل شده برو چک کن برای تکمیل ثبت نام ولی ایمیلی نیومده بود. الان چطور میشه؟
Reply Avatar هستی شهریزفر ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
درود احمد آزمون شرکت‌کنندگان کسب‌وکاری، در تاریخ ۱۹ اردیبهشت برگزار شد. آزمون شرکت‌کنندگان فنی هم ۲۶ اردیبهشت آزمون خواهد بود. اگر پرسشی درباره‌ی ابربازی داشتید یا با مشکلی روبه‌رو شدید، با این ایمیل در ارتباط باشید: abrbazi@arvancloud.com