Arvan Blog

بلاگ

اتفاقات روزمره، اخبار مهم و دیگر مطالب ابر آروان

Open Categories
Close Categories
دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ

Date ۱۱ آذر ۱۳۹۶
Category خبر
Avatar راضیه نادری
Date ۱۱ آذر ۱۳۹۶
Category خبر
جشنواره وب و موبایل

شرکت دانش بنیان ابرآروان با محوریت ارائه اولین شبکه توزیع محتوای عمومی (CDN) ،شتاب دهنده وب و سامانه امنیت ابری ایرانی اسپانسر جشنواره وب و موبایل امسال شده است.

شرکت کنندگان در جشنواره وب و موبایل در گروه‌های مختلف وبسایت‌ها ونرم‌افزارهای موبایل به رقابت می پردازند. از این رو این جشنواره نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته است.

ابر آروان سرویس دهی به بسیاری از پربازدید ترین و شناخته شده ترین وبسایت های ایرانی ، پخش زنده مهمترین رویدادهای ملی و ارائه بسیاری دیگر از خدمات امنیتی به سامانه های دولتی و بانکی را بر عهده داشته است . همچنین پخش زنده جشنواره وب و موبایل توسط سرویس پلتفرم ابر آروان در نقاط مختلف توزیع و با چندین کیفیت مختلف ارائه میگردد.

این جشنواره که از بیست و ششم مهر آغاز شد به مدت ۱۲۰ روز ادامه خواهد داشت که در ۶۰ روز اول سایت ها و اپلیکیشن ها فرصت دارند در جشنواره شرکت کنند تا پس از بررسی توسط کمیته ثبت آثار وارد بخش داوری شوند. در این دوره فرآیند بررسی و داوری سایت ها نیز ۶۰ روز به طول خواهد انجامید. در پایان در هر گروه یک برنده به انتخاب داوران و یک برنده به انتخاب مردم معرفی می شوند.

برگزار کنندگان جشنواره با توجه به تغییرات بزرگی که در بخش داوری وبسایت ها و اپلیکیشن ها ایجاد شده دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران را از نظر کیفی و کمی بهترین دوره جشنواره میدانند. که حاصل بررسی کارشناسی دقیق تمام پیشنهاد ها و انتقاداتی است که در طول سال های گذشته به فرایند داوری جشنواره وارد بوده است.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به لغو
Comments نظرات