دیگر مستندات
وبینار
وبینارهای آشنایی با محصولات و معرفی ویژگی‌های آن‌ها
دانشنامه
آشنایی با مفاهیم معماری ابری به زبان ساده.
ویدیو
معرفی قابلیت‌ها و راهنمای استفاده از محصولات
سپیدنامه
اسناد راهنما برای آشنایی با محصولات ابر آروان
کتابچه
کتابچه‌های الکترونیکی درباره موضوعات فنی و غیر فنی
API
مستندات کار با API محصولات
بازارچه ابری
Arvan Blog

بلاگ

اتفاقات روزمره، اخبار مهم و دیگر مطالب ابر آروان

Open Categories
Close Categories
دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ

Date -۷۸ فروردین -۶۲۱
Category امکان جدید
Avatar محمدمهدی دمیرچی
Date -۷۸ فروردین -۶۲۱
Category امکان جدید
کانتینر ابری

ابر آروان برای حمایت از استارت‌آپ‌های نوپا به محصول کانتینر ابری بسته‌ی رایگان اضافه کرد.

ابر آروان همواره تلاش می کند با تعریف بسته‌‌‌های رایگان امکان استفاده از محصولات مختلف خود را بدون پرداخت هزینه برای استارت‌آپ‌های نوپا و کسب‌وکارهای خُرد فراهم کند.

بسته‌ی رایگان کانتینر ابری آروان با ۰/۵ هسته منابع پردازشی (CPU)، ۰/۵ گیگ حافظه‌ی تصادفی (RAM)  و ۰/۵ گیگ فضای ذخیره‌سازی موقت (Ephemeral Storage)، امکان Registry  خصوصی و منطبق با مانیفست کوبرنتیز، منابع اولیه و رایگانی را در اختیار کاربران می‌گذارد تا به آسانی یک کانتینر یا دیتابیس راه‌اندازی کنند و برای عرضه‌ی محصول‌ خود به بازار، آماده شوند.

کانتنینر ابری آروان کامل‌ترین و کاربردی‌ترین سکوی ابری (PaaS) ایرانی است که به کاربران کمک می‌کند بدون دغدغه‌ی آماده‌سازی زیرساخت، نیروی فنی متخصص و صرف زمان بسیار، به‌راحتی و به‌سرعت ایده‌های نرم‌افزاری خود را توسعه دهند و آن‌ها را به محصول تبدیل کنند.

بسته‌ی رایگان کانتینر ابری برای کاربرانی که نیاز به تست و راه‌اندازی یک دیتابیس کوچک یا کانتینر دارند طراحی شده و مناسب نیاز کاربرانی است که برای پروژه‌های دانش‌جویی یا آزمایش و استقرار یک اپلیکیشن، بات یا دیتابیس کوچک، می‌خواهند بدون پرداخت هزینه از سرویس کانتینر ابری استفاده کنند.

کاربرانی که مشتری محصول کانتینر ابری آروان هستند و به منابع بیش تری نیاز دارند، می‌توانند هم‌چون گذشته به شیوه‌ی Pay-As-You-Go از منابع و امکانات سکوی ابری آروان به اندازه‌ی نیاز خود استفاده کنند و متناسب با منابع مصرفی، هزینه بپردازند. هم‌چنین اگر حساب این کاربران منفی نباشد، می‌توانند تا سقف تعیین شده، از بسته‌ی پایه‌ی سکوی ابری آروان هم به شکل رایگان استفاده کنند.

برای آگاهی بیش‌تر، صفحه‌ی قیمت کانتینر ابری آروان را مطالعه کنید.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به لغو
Comments نظرات
Avatar سعید
۲۷ آبان ۱۴۰۰
Reply پاسخ
دمتون گرم