دیگر مستندات
وبینار
وبینارهای آشنایی با محصولات و معرفی ویژگی‌های آن‌ها
دانشنامه
آشنایی با مفاهیم معماری ابری به زبان ساده.
ویدیو
معرفی قابلیت‌ها و راهنمای استفاده از محصولات
سپیدنامه
اسناد راهنما برای آشنایی با محصولات ابر آروان
کتابچه
کتابچه‌های الکترونیکی درباره موضوعات فنی و غیر فنی
API
مستندات کار با API محصولات
بازارچه ابری
Arvan Blog

بلاگ

اتفاقات روزمره، اخبار مهم و دیگر مطالب ابر آروان

Open Categories
Close Categories
دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ

Date ۲۲ آذر ۱۳۹۴
Category خبر
Avatar فرهاد فاطمی
Date ۲۲ آذر ۱۳۹۴
Category خبر

«همایش تبیین راهکارهای توسعه شبکه توزیع محتوا بر یستر شبکه ملی اطلاعات» در 6 و 7  آذر ماه در مرکز تحقیقات مخابرات ایران و به همت سازمان فناوری اطلاعات و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود. 

در این همایش از دست آوردهای ابر آروان به عنوان اولین شبکه توزیع محتوای عمومی، شتاب دهنده وب و سامانه امنیت ابری ایرانی و همکاری های صورت گرفته فی مابین این شرکت و سازمان فناوری اطلاعات در راستای استقرار و سرویس دهی استانی CDN گزارشاتی به سمع مخاطبان خواهد رسید.

در اهداف این همایش آمده است که به منظور نهادینه سازی و همگام شدن با فناوری توزیع محتوا، در داخل کشور نیاز است از نقطه نظرهای مختلف این شبکه ها مورد بررسی قرار گیرند. این جنبه های مطالعاتی شامل تبیین چالش ها و راهکارهای طراحی و پیاده سازی، تبیین راهکارهای مشارکتی دولت با ذینفعان اکوسیستم این شبکه­ ها، تبیین خدمات و کسب و کارهای نو ظهور، امکان سنجی زیرساختی و فنی، تبیین هزینه و سوددهی، تبیین اهمیت و راهکارهای توسعه و آموزش راه حل ­های موجود در ایجاد این شبکه­ ها می ­باشد.

قرار است در این همایش محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نصرالله جهانگرد معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، محمد خوانساری رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به ایراد سخنرانی بپردازند. 

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به لغو
Comments نظرات