Arvan Blog

بلاگ

اتفاقات روزمره، اخبار مهم و دیگر مطالب ابر آروان

Open Categories
Close Categories
دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ

Date ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
Category خبر
Avatar آرش ترابی
Date ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
Category خبر

ابر آروان پس از افزایش ۱۸ پاپ‌سایت بین‌المللی جدید در فصل تابستان و با عبور تعداد مشتریان محصول شبکه‌ی توزیع محتوا (CDN) از ۵۰هزار دامنه‌ی فعال، ترافیک بین‌الملل این محصول را از ابتدای مهر ۱۴۰۰ برای تمام کاربران خود نامحدود و رایگان خواهد کرد.

پیش از این، ابر آروان در اردیبهشت ۱۴۰۰، ترافیک داخلی CDN را در تمام بسته‌ها رایگان کرده بود؛ پس از توسعه‌ی چشم‌گیر زیرساخت در فصل تابستان، هم‌چنین افزایش مشتریان داخلی و خارجی این محصول، ابر آروان قیمت استفاده از شبکه توزیع محتوای خود را برای دومین‌بار در یک سال کاهش داد.

محصول CDN و امنیت ابری با سرویس‌دهی به بیش از ۵۰هزار دامنه، در بیش از ۴۰ کشور مشتری فعال دارد و پر مخاطب‌ترین محصول ابر  آروان است.

ابر آروان که امسال با جدیت بیش‌تری بر توسعه‌ی بازار بین‌المللی و رقابت با بازیگران بزرگ جهانی تمرکز کرده است، علاوه‌بر افزایش امکانات محصولی و توسعه‌ی زیرساخت در سطح جهان، در تلاش است با کاهش هزینه‌های مصرف برای مشتریان، استفاده از این محصول را برای آنان کاربردی‌تر و در مقایسه با رقبای جهانی، محصول CDN خود را رقابت‌پذیرتر کند.

با این کاهش قیمت جدید، CDN ابر آروان بیش از پیش اقتصادی‌ شده است و با اضافه شدن پاپ‌سایت‌های بین‌المللی در نقاط پرترافیک جهانی، فاصله‌ی CDN ابر آروان با رقبای جهانی از نظر عملکرد، سرعت و کیفیت نیز به‌شکل چشم‌گیری کاهش پیدا می‌کند.

در حال حاضر، CDN  ابر آروان در مقایسه با کلادفلر که جدی‌ترین رقیب جهانی این محصول است، در بسته‌های پایه و رشد ابر آروان ۲۰درصد امکانات بیش‌تر در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و تا ۳۰درصد ارزان‌تر از این سرویس‌دهنده‌ی جهانی است.                     

در ماه‌های اخیر رتبه‌ی ابر آروان از نظر تعداد کاربران CDN در میان پرترافیک‌ترین سرویس‌دهندگان جهانی این محصول در جدول W3techs تک‌رقمی شده است که با توجه به پاپ‌سایت‌های بین‌المللی جدید، پیش‌بینی می‌شود این ارتقای رتبه‌ سرعت بیش‌تری به خود بگیرد.

هدف‌گذاری ابر آروان این است که تا سال آینده سهم کنونی ۰.۶ درصدی خود از بازار بین‌المللی محصول CDN را به یک درصد افزایش دهد و از نظر سرعت و عملکرد CDN نیز رتبه‌ای تک‌رقمی در دنیا کسب کند.

در حال حاضر امکانات بسته‌ی پایه و رایگان CDN ابر آروان شامل امنیت ابری، ۱۰ قانون فایروال، Caching  و امکان تنظیم ۵ قوانین صفحات است و در تعداد Request، تعداد Purge و ترافیک داخلی و بین‌المللی هم به‌شکل نامحدود رایگان شده است. عرضه‌ی امکانات متنوع در بسته‌ی پایه نیز یکی از جذابیت‌های این محصول برای کسب‌وکارهای نوپاست.

سازمان‌های متوسط و بزرگ نیز می‌توانند از امکانات متنوع CDN ابر آروان مانند مسیریابی هوشمند (Smart Routing)، تاب‌آوری بالا در برابر حملات DDoS، آپ‌تایم ۹۹.۹۹۹ درصدی و ارایه‌ی امکانات متنوع با امکان شخصی‌سازی‌شده استفاده کنند.

می‌توانیدبرای آشنایی بیش‌تر، صفحه‌ی محصول CDN ابر آروان را بخوانید.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به لغو
Comments نظرات
Avatar شاهین ۱۲ مهر ۱۴۰۰
Reply پاسخ
فوق العاده هستین
Avatar محمد امین زمانی ۴ مهر ۱۴۰۰
Reply پاسخ
خدا خیرتون بده انصافا.. هر بار سایتتونو می‌بینم انگیزه می‌گیرم
Avatar مسلم کاظمی ۴ مهر ۱۴۰۰
Reply پاسخ
واقعا این خدمات و این زحمات مجموعه شما کمک خیلی بزرگی به کسب و کارها کرده و من به شخصه خیلی ممنونم بابت این خدمات . بهترین کامنت همین کامنت کاربر عزیز آقا یاسین هستش که نوشتن : خدا قوت ... و واقعا خدا قوت
Avatar رایان طرح ۳ مهر ۱۴۰۰
Reply پاسخ
تشکر ما هم امروز از ابرو اروان استفاده می کنیم
Avatar زکریا ۳ مهر ۱۴۰۰
Reply پاسخ
کارتون عالیه
Avatar ج ۳ مهر ۱۴۰۰
Reply پاسخ
سلام و احترام بسیار خوشحالم از این اتفاق ولی قانون اضافه تر رو که 5 هزار تومان بود، الان کردید هرکدوم 10 هزار تومان درسته؟ بغیر از این افزایش یا تغییر قیمت در کدوم فیچرها بوده؟ بگید بدونیم با تشکر و خدا قوت
Reply Avatar آرش ترابی ۴ مهر ۱۴۰۰
با سلام به شما کاربر عزیز. قانون اضافه رو ۱۰ هزار تومن نکردیم. همون ۵ هزار تومن مونده و یک جای سایت اشتباه نوشتیم ۱۰ هزار تومان. اون اصلاح می‌شه. همون صفحه اول سایت، قسمت قیمت کامل مشخصه. می‌تونید شبکه توزیع محتوا رو کامل نگاه کنید. هنوز کامل به‌روز نیست و تا روزهای آینده اون صفحه هم به‌ٰروز می‌شه کامل.
Avatar یاسین ۳ مهر ۱۴۰۰
Reply پاسخ
خدا قوت