Arvan Blog

بلاگ

اتفاقات روزمره، اخبار مهم و دیگر مطالب ابر آروان

Open Categories
Close Categories
دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ

Date ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
Category خبر
Avatar مسعود نیکومنش
Date ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
Category خبر

بزرگترین کتابخانه ایرانی فایل های CSS، کدهای javascript و فونت های فارسی به همت و پشتیبانی ابر آروان به آدرسhttps://lib.arvancloud.com راه اندازی شد. این کتابخانه ۳۳ هزار و ۵۱۶ نسخه مختلف از مجموع نزدیک به ۲ هزار کتابخانه عمومی را در اختیار کاربران سراسر جهان قرار می دهد. مجموع فایل های پوشش داده شده در این کتابخانه بالغ بر ۲,۵۴۰,۴۳۴ مختلف می باشد.


کلیه محتوای ذکر شده در شبکه توزیع محتوا (CDN) ابر آروان توزیع شده است و این برای اولین بار است که توسعه دهندگان ایرانی می توانند به صورت رایگان ازمحتوای آزاد اینترنتی به صورتی پر سرعت و توزیع شده در تمام نقاط جهان (از جمله چندین نقطه متعدد داخل ایران) استفاده نمایند.


هدف اجرای این کتابخانه عظیم، گسترش امن و سریع وب فارسی است، امیدواریم شما نیز پس از استفاده از نسخه آزمایشی این کتابخانه با بیان نظرات خود ما را در ارتقاء و تکمیل آن یاری نمایید.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به لغو
Comments نظرات
Avatar رضا ۲۶ آذر ۱۳۹۹
Reply پاسخ
سلام، لینک کتابخانه ی katex خرابه
Avatar Keihan ۸ فروردین ۱۳۹۹
Reply پاسخ
سلام من وب سایت ندارم یه سری فایل بازی بر پایه html طراحی کردم . میخواستم بدونم میتونم فایل اچ تی ام ال و js و css و فایل های ضمیمه رو در داخل cdn ابری قرار بدم تا از طریق اپ اندروید به صورت آنلاین دسترسی داشته باشم ؟