Arvan Blog

بلاگ

اتفاقات روزمره، اخبار مهم و دیگر مطالب ابر آروان

Open Categories
Close Categories
دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ

Date ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
Category خبر
Avatar هستی شهریزفر
Date ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
Category خبر

۷۰ نفر از دانش‌پذیران طرح مسوولیت اجتماعی بچه‌های آروان پس از گذراندن دوره‌ی پایه و با رسیدن به انتخاب رشته، با حمایت رهنما کالج، کوئرا و آکادمی راوین، مسیر آموزش حرفه‌ای خود را در رشته‌های برنامه‌نویسی وب، امنیت سایبری، شبکه، طراحی UI/UX و دیجیتال مارکتینگ در پیش گرفتند.

هدف از این مسیر آموزشی توانمندسازی نوجوانان و جوانان کم‌برخوردار است تا در زمان ورود به بازار کار، به فرصت‌های اجتماعی برابری دسترسی داشته باشند.

دانش‌پذیران «بچه‌های آروان» که از انجمن‌های حمایت از کودکان کار، یاران دانش و مهر، جمعیت امام علی، پیام امید و مرکز نگهداری هدایت به این طرح ملحق شده‌اند از تهران و مناطق حاشیه‌ای آن و شهرهای البرز، بنجان، ساوه، زابل، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد، نیمروز، میناب، همدان، بم و همدان هستند.

پیش‌تر آموزش پایه‌ی این دانش‌پذیران در مقطع ICDL با همراهی مجتمع فنی تهران انجام شده است و پیش‌بینی می‌شود مسیری دو تا سه ساله تا رسیدن این دانش‌پذیران به تخصص و ورود به بازار کار، در پیش باشد.

در کنار همراهی این موسسه‌های آموزشی، ۱۹ مربی‌ متخصص در روند مسیر آموزش، این دانش‌پذیران را همراهی می‌کنند تا در کنار کسب دانش و حل تمرین، انتقال دانش حرفه‌ای هم از سمت فعالان این رشته‌ها در بازار کار، به آنان منتقل شود. ابر آروان امیدوار است درنهایت بتواند این دانش‌پذیران را به کسب‌وکارهای معتبر ایرانی ملحق کند.

برای آشنایی بیش‌تر با این طرح، می‌توانید صفحه‌ی مسوولیت اجتماعی ابر آروان را ببینید.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به لغو
Comments نظرات