Arvan Blog

بلاگ

اتفاقات روزمره، اخبار مهم و دیگر مطالب ابر آروان

Open Categories
Close Categories
دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ

Date ۲۵ بهمن ۱۳۹۴
Category خبر
Avatar مسعود نیکومنش
Date ۲۵ بهمن ۱۳۹۴
Category خبر
پلاگین وردپرس ابرآروان

کاربران ابرآروان که در سایت خود از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کنند، می‌توانند از پلاگین حذف اتوماتیک کش اختصاصی ابرآروان بهره‌مند شوند.

مزیت استفاده از پلاگین وردپرس ابرآروان:

افزونه حذف اتوماتیک کش را می‌توانید از مخزن وردپرس با نام «ArvanCloud Cache Cleaner» دریافت کنید و روی وبسایت خود فعال کنید.

می‌توانید در قسمت «تنظیمات Caching» ابرآروان، سطح کش را روی «تمامی فایل‌ها» قرار دهید و از مزیت افزایش سرعت آن بهره‌مند شوید.

زمانی که این پلاگین را روی وردپرس فعال کنید، با انتشار پست جدید به صورت خودکار، کش صفحه اصلی سایت و آرشیو پاک خواهد شد و کاربران شما می‌توانند پست جدید را در زمانی که شما آن را منتشر کرده‌اید، مشاهده کنند. همچنین علاوه بر انتشار پست جدید، زمانی که شما پستی را ویرایش می‌کنید و روی آن به‌روزرسانی انجام می‌دهید، این پلاگین به صورت خودکار کش آن صفحه و آرشیو مربوط به آن قسمت را حذف کرده و باعث می‌شود تا همان لحظه تغییرات روی سایت شما اعمال شود.

یک امکان فوق‌العاده افزونه وردپرس ابرآروان، سیستم حذف اتوماتیک کش هنگام ارسال دیدگاه توسط کاربر است. به کمک این ویژگی زمانی که کاربر نظر خود را ثبت می‌کند، کش آن صفحه حذف می‌شود و در همان لحظه تغییرات در تمامی سرورها روی سایت شما انجام می‌شود.

راهنمای استفاده از پلاگین وردپرس ابرآروان

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به لغو
Comments نظرات
Avatar علی ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
Reply پاسخ
با سلام و احترام . ما منتظر نسخه بروز شده این افزونه هستیم . فکر می کنم مدیریت محتوا وردپرس یکی از پرطرفدار ترین مدیریت محتوای جهان است . لطفاَ‌این مورد را پیگیری کنین .
Avatar شهاب ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
Reply پاسخ
با سلام. این خیلی ایدهٔ جالبیه. یکی از مواردی که در کلودفلیر نبود و اینجا هست. اگر لطف کنین و با وردپرس ۵٫۱٫۱ هم سازگار کنین عالی می‌شه. ممنون.
Avatar فرهاد ۱۱ امرداد ۱۳۹۶
Reply پاسخ
سلام، ایا این افزونه کش محصولات جدیدی را هم که در ووکامرس منتشر میشود پاک میکند؟ و برای سایت هایی که نیاز است کاربران از طریق پنل کاربری خودشان اطلاعاتی را وارد و ارسال کنند چه اتفاقی می افتد؟  به طور مثال اگر یکی از کاربران در سایت فاپول بخواهد فایل جدیدی را برای فروش ارسال کند افزونه حاضر کش را برای آن کاربر م پاک خواهد کرد یا نه؟ متشکرم
Reply Avatar مسعود نیکومنش ۱۴ شهریور ۱۳۹۶

با سلام و عرض ادب
بله برای محصولات جدیدی که در ووکامرس اضافه می‌شود، افزونه فعال است.
اما برای حالت دومی که فرمودید خیر، اما در آپدیت‌های آینده حتما این امکان اضافه خواهد شد.
سپاس