Arvan Blog

بلاگ

اتفاقات روزمره، اخبار مهم و دیگر مطالب ابر آروان

Open Categories
Close Categories
دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ دسته‌بندی‌های بلاگ

Date ۲۹ آذر ۱۳۹۵
Category خبر
Avatar فرهاد فاطمی
Date ۲۹ آذر ۱۳۹۵
Category خبر

ابر آروان با ارسال نامه ای برای تمامی استارتاپ های حاضر در بخشی الکام استارز (سالن 18) بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ، از ارائه خدمات خود به این استارتاپ ها با 80 درصد تخفیف خبر داد. 

متن نامه ارسالی ابر آروان به شرح زیر است: 

در این سه روزی که از نمایشگاه الکامپ گذشت، مدام فکر کردیم چه طوری میشه حس خوبمون به سالن 18 رو نشون بدیم، این همه هیجان و این همه محصول فوق العاده.
تا اینکه بالاخره دیروز یک کار خیلی قشنگ از دوستانمون توی «خبریو» دیدیم. خیلی سریع بهشون زنگ زدیم، ازشون کمک گرفتیم و این نامه رو براتون آماده کردیم که بگیم ما خیلی خوشحالیم که کنار شماها داریم کار می کنیم و از همه مهم تر زندگی می کنیم.

ما تا نوروز 96 یعنی حدود 3 ماه دیگه، کلیه خدمات ابر آروان رو با 80 درصد تخفیف به همه ی استارتاپ های سالن 18 ارائه می کنیم. یک سری به سایت ما بزنید، ثبت نام کنید و کد تخفیفتون رو استفاده کنید.

فکر کنم باید توضیح بدم که ابر آروان می تونه سایتتون رو از نزدیک ترین نقطه جغرافیایی به دست کاربراتون برسونه (یعنی خیلی خیلی سریع ترش کنه)، جلوی حمله های مختلف به سایتتون رو بگیره (حتی حمله های DDoS) و پخش ویدیو رو چه به صورت Live و چه به صورت VOD به صورت adaptive bitrate و با امکانات فوق العاده انجام بده تا شما تمرکزتون به جای زیرساخت روی سرویس خودتون باشه.


پایدار باشید.
ابر آروان.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به لغو
Comments نظرات